נמלת האש הקטנה LFA

טיפול במזיק זה הוא יחודי כיוון שנמלי האש הקטנות LFA בניגוד לנמלים אחרות – לא מתחרות ביניהן על טריטוריות בין מושבה אחת לאחרת עובדה זו גורמת לכך שנוצרות סופר מושבות שמכילות פריטים רבים מאוד ומתפרסות על שטחים נרחבים מאוד לכן נדרשים מספר טיפולים. כאשר נמלי האש נמצאות באיזור מסויים הן דוחקות מאותו האיזור נמלים מזנים אחרים וגם חרקים אחרים.

נמלת האש היא מזיק ומטרד רציני מאוד שיש לטפלו במהרה  – משום שנמלת האש, למרות גודלה הקטן – עוקצת עקיצה צורבת וכואבת שנשארת לאורך זמן, ואם לא מטפלים בבעיה בזמן הן יתרבו ויתפרסו מאוד

. ישנן עדויות לכך שבאיזורים שבהם נמצאות נמלי האש ישנם יותר מיקרים של התעוורות של בעלי חיים – כך שהן מסכנות את בריאותן של חיות המחמד שלנו.

נמלי האש נמצאות במקומות לחים ומוצלים על הקרקע אך נמצא אותן גם על ענפי העצים. התנהגות מיוחדת לזן נמלי האש היא שכאשר הן מרגישות בתזוזה פתאומית – נניח ענפים שזזים על העץ כתוצאה ממגע הן מיד מפסיקות לזוז ומאבדות אחיזה מענפי העץ – וכך חלקן נוחתות על האדם או בעל החיים שעובר בסביבה ומיד עוקצות אותו.

נמלי האש נפוצות בעיקר מחודשי הקיץ ועד תחילת החורף באיזור תחילת חודש דצמבר. הן מצליחות להגיע למקומות שונים בארץ במהירות ובהצלחה גדולים כיוון שהן קטנות ובקושי נראות – ואנחנו מעבירים אותן על עציצים/ טוף דקורטיבי שאנו שמים בגינה שלנו וכיוב.

בג’ק אין ג’וק – הדברה מקצועית ניתן לכם את הטיפול המקצועי ביותר שניתן נגד נמלי האש ונעזור לכם לצמצם את הבעיה באופן ניכר!

sketch-1440763878355